Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cody Vrabčí Hnízdo: Kdy a kde jsem se narodil

28. 1. 2009

Narodil jsem se 6. 7. 2008 na chovatelské stanici Vrabčí Hnízdo u Rožnova pod Radhoštěm. Moje maminka se jmenuje Cassy Blue Energizer a narodila se 1. 1. 2001 a můj tatínek je Detania Lord of Meadows, který se narodil 28. 2. 2003. Spolu se mnou se ještě narodili kluci Cutter a Cent a holky Coral a Cassy Black.

 

Prvních pár týdnů jsem strávil společně s nimi na farmě, ale pak už jsme každý našli nový domov. Nejen, že jsem dostal novou člověčí maminku, tatínka a sestru, ale i dva psí brášky - Českého horského psa Mikiho a Kavalírka Eltona (kterému ovšem nikdo neřekne jinak než Toníček), a kočičí sestru Myšku. Nejdřív se se mnou moc nechtěli mazlit, protože nevěděli, co jsem to za potvůrku, ale později si na moji věčně hyperaktivní náladu zvykli a teď se jeden bez druhého neobejdeme.

 

Když mi byly 4 měsíce, začali jsme s paničkou chodit na cvičák, abych si zvykl na jiné pejsky a naučil se základním povelům. Jelikož jsem velmi hodný a učenlivý, moc mě to na cvičaku baví. Teď už jsem hodně vyrostl, takže nejsem nejmenší štěnátko a doufám, že ze mě jednou bude velký a šikovný agiliťák.

 

Ze všeho nejradši mám rána, když se vplížím paničce do pelíšku a nechám se škrábat na břísku. Moje člověčí sestra Simonka se mnou taky ráda chodí na procházky a já ji nutím, aby mi házela frisbee. Protože nemáme ovečky, pasu Toníčka a Myšku, kterým se to moc nelíbí a tak mám hromadu hraček, které mi panička každý týden dokupuje.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář